• EAT- DRINK - BOWL

  • EAT - DRINK - BOWL

  • ЗЕМЕТЕ ДРУГАР НА БОУЛИНГ

  • Најмодерно опремен билијард

31 Dec

Вести и ивенти

Настани наскоро

Подиум за одлична новогодишна забава! 
Карти во продажба: Bo Bowling - City Mall.
Резервации на: 078500035

 

Facebook

Нашата Facebook страна

Нашата официјална фан страна на фејсбук ќе ве информира за сите новости, настани и сите други информации за Бо Боулинг
facebook.com/BOBowlingSkopje

YOU TUBE канал

ГЛЕДАЈТЕ НЕ НА YOUTUBE

ГЛЕДАЈТЕ НЕ НА  YOUTUBE

ПРИДРУЖИ СЕ

За деца,тинејџери и возрасни


РОДЕНДЕНИ ЗА ДЕЦА И ТИНЕЈЏЕРИ                                                                                                                                                                                                                                                                

Сакате оригинална идеја за прослава на роденден на Вашите деца,која е забавна и лесно остварлива за децата,тогаш дојдете со славеникот или славеничката и нивните другари во БО БОУЛИНГ.Тие ќе уживаат играјќи боулинг,во прекрасната храна и пијалоци или играјќи на најновите музички хитови.А вие може да се опуштите знаејќи дека се задоволни и среќни.Подарок е вклучен за секој славени(к)чка.Најдобро време за прослава е од 12.00-18.00 или 18.00-20.00. 

За деца,тинејџери и возрасни

Коктел мени

НАЈДОБРИТЕ КОКТЕЛИ ВО МК
X
SUBSCRIBE

NEWSLETTER


Japan porn video free sex movie cheap Ncs gymshark Yoga clothing NCS European News Web cheap Ncs hydro flask Water bottle Ncs National news cheap Ncs fjallraven backpack NCS European News Web cheap Ncs anello backpack cheap Ncs yeti cup