hm-top.jpg

ЗА НАС

Кои сме ние?
Потребни Ви се професионалци?
Зошто ХАУЗМАЈСТОР ПЛУС?

УСЛУГИ

Хигиена...
Техничко одржување...
Комунални услуги...

УПРАВУВАЊЕ СО ЗГРАДИ

Управување, совети, извештаи...
Функционалност, хигиена...
Максимална взаемна соработка!!

Хаузмајстор ПЛУС е ЛИЦЕНЦИРАН УПРАВИТЕЛ со Станбен и Деловен простор

Управувањето со колективни станбени згради, можности и предизвици

АНКЕТЕН ЛИСТ
ЗА ГОДИШЕН ПЛАН НА ОДДРЖУВАЊЕ

Пополнетиот анкетен лист доставете  го на нашата адреса или на нашата Е-маил адреса.
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

Стандарди за квалитет

 


cheap Ncs tumi backpack cheap Ncs yeti cup cheap Ncs anello backpack Ncs Shopping NCS European News Web NCS European websites cheap Ncs swissgear backpack cheap Ncs hydro flask Water bottle cheap Ncs fjallraven backpack NCS European News Web