СТАНДАРДИ СО НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ, ФЛЕКСИБИЛНОСТ И ОДЛИЧНА УСЛУГА СЕ НАШИ ПРИОРИТЕТИ

КРОВНИ ПРОЗОРИ VELUX – Данска

Квалитет на кој може да се потпрете.

VELUX кровните прозорци се дизајнирани да ги задржат екстремните временски услови таму каде што и припаѓаат - надвор од нашиот дом.

Од ветровите пропратени со јак дожд, до снег и град, лошото време останува надвор од Вашиот дом додека вие уживате на топло и суво.

СОБНИ ВРАТИ - PORTA KRONO

Најдобар однос на цена и квалитет.

Во нашата понуда може да најдете внатрешни собни врати од брендот PORTAKRONO со висок квалитет.

Изработени се од најквалитетен, внимателно одбран материјал кој ќе ги задоволи потребите и на најпребирливите купувачи.
Во процесот на производство посебно внимание се посветува на зaвршната обработка што за возврат има мал број на рекламации.

Собните врати се обложени со меламинска фолија што ги прави отпорни на гребање, отпорни на физички оштетувања, отпорн на удари и на многу други механички оштетувања.
 

ДРВЕНИ ПРОЗОРИ

ДРВЕНИ ПРОЗОРИ со избор на дрво СМРЕКА или МЕРАНТИ. Се користи високо квалитетен, идеално сув, трослоен ламелиран дрвен профил кој дава отпорност на свиткување. 
Дебелослојно лакирани со еколошка боја на водена основа. Гаранција на боја 10 години. Се изработуваат во сите форми и димензии. Избор на боја по тон карта. 

МОНТАЖА НА КРОВНИ ПРОЗОРИ

Стручна монтажа на кровните прозори од сертифициран монтер и гаранција на монтажата 1 година.


Сакате да нарачате?

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ


European News Web Dinamo-Minsk Air Max Outlet Online Italia 彩票计划 cheap anello backpack Kevin Durant Shoes For Sale Womens Sport Shoes Online Shop Video porno पॉर्न विडियो xxx movie