mkeng1

 
 
 

We Do Big Things With Big Ideas

Talk To Our Experts and Get Your Dream Home Done. If you dream of designing a new home that takes full advantage of the unique geography and views of land that you love

We Do Big Ideas With Big Things

Talk To Our Experts and Get Your Dream Home Done. If you dream of designing a new home that takes full advantage of the unique geography and views of land that you love

Данитекс ДОО | +389 33 297 405 | +389 71 210 625

We look to our differences to bring a richness of perspective.

This drives innovative solutions our clients and improves our understanding fo the worlds in which we work.  

Добредојдовте во ДАНИТЕКС!

Модната индустрија ДАНИТЕКС е една од водечките компании за креирање и производство на женска облека.

Постојаните вложувања во иновативни идеи и техники, 21 годишното искуство, како и соработката со нашите клиенти и потрошувачи и овозможи на нашата компанија да прерасне во еден препознатлив бренд кој секојдневно се грижи за модата и изгледот на современите жени.

Our Services

Lorem ipsum dolor sit amet, sed dicunt oporteat cu, laboramus definiebas cum et. Duo id omnis persequeris neglegentur, facete commodo ea usu, possit lucilius sed ei. Esse efficiendi scripserit eos ex. Sea utamur iisque salutatus id.Mel autem animal.

Галерија

 Данитекс е добро познат производител на женска конфекција во земјата и странство. Моментално...

Повеќе

Партнери

  Таа е една од ретките компании која што заедно со своите вработени од самиот почеток на своето...

Повеќе

Производство

Нашите производствени капацитети се опремени со современа технологија која што заедно со...

Повеќе

Галерија

 Данитекс е добро познат производител на женска конфекција во земјата и странство. Моментално...

Read More

Партнери

  Таа е една од ретките компании која што заедно со своите вработени од самиот почеток на своето...

Read More

Производство

Нашите производствени капацитети се опремени со современа технологија која што заедно со...

Read More

Главна дејност

Производство на женска конфекција по ЛОН систем. Поточно оваа компанија е специализирана фабрика за производство на женски панталони и сукњи.

Тим

Како резултат на постојаното вложување во нови инновативни техники, идеи и вложување во најсовремена опрема, денес Данитекс брои 180 вработени во 4 производствени линии.

Данитекс

Данитекс зад себе има 21 годишно искуство и знаење , применувајќи строги стандарди за квалитет врз основа на што и се темели нашето долгогодишно успешно работење.

GENERAL BUILDER

Lorem ipsum dolor sit amet, sed dicunt oporteat cuum Tuo iomnis persequeris neglegentur, facete commodo ea use possit lucilius.

HOUSE EXTENSIONS

Lorem ipsum dolor sit amet, sed dicunt oporteat cuum Tuo iomnis persequeris neglegentur, facete commodo ea use possit lucilius.

REFURBISHMENT

Lorem ipsum dolor sit amet, sed dicunt oporteat cuum Tuo iomnis persequeris neglegentur, facete commodo ea use possit lucilius.

Галерија

Добро познат производител на женска конфекција во земјата и странство. Моментално вкупниот производствен капацитет припаѓа на CM и CMTпроизводство, наменето за извоз.

Featured Works

Lorem ipsum dolor sit amet, sed dicunt oporteat cu, laboramus definiebas cum et. Duo id omnis persequeris neglegentur, facete commodo ea usu, possit lucilius sed ei. Esse efficiendi scripserit eos ex. Sea utamur iisque salutatus id.Mel autem animal.

Customer Feedback

Lorem ipsum dolor sit amet, sed dicunt oporteat cu, laboramus definiebas cum et. Duo id omnis persequeris neglegentur, facete commodo ea usu, possit lucilius sed ei. Esse efficiendi scripserit eos ex. Sea utamur iisque salutatus id.Mel autem animal.

I've been happy with the services provided. He has returned my calls quickly. He has returned my calls quickly.

He has returned my calls quickly He has returned my calls quickly. I've been happy with the services provided.

I've been happy with the services provided. He has returned my calls quickly He has returned my calls quickly.

Embedded in our culture of hard work, honesty, and getting the well done job

It can be used on larger scale projects as well as small scale projects without any problems.

Our Featured News

Lorem ipsum dolor sit amet, sed dicunt oporteat cu, laboramus definiebas cum et. Duo id omnis persequeris neglegentur, facete commodo ea usu, possit lucilius sed ei. Esse efficiendi scripserit eos ex. Sea utamur iisque salutatus id.Mel autem animal.

Seclusion cascaras a problems de plumbing

The construction industry is in a constant state of change, and those who want to be in the know...

Read More

The most common mistakes managing plumbing

The construction industry is in a constant state of change, and those who want to be in the know...

Read More

Вашиот наслов, текст

Вашиот текст оди овде, вашиот текст оди овде, вашиот текст оди овде, вашиот текст оди овде, вашиот текст оди...

Read More

cheap Ncs yeti cup cheap Ncs off white Sportswear cheap Ncs anello backpack Ncs Shopping NCS European News Web NCS NEWS web cheap Ncs gymshark Yoga clothing cheap Ncs swissgear backpack NCS European News Web free sex video