• ГРЦИЈА ХОТЕЛИ - СМЕНА 18-25.05
  Хотел „JENNY“ – Сивири - 99 ЕВРА за возрасно лице (2 деца БЕСПЛАТНО) НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

  *** валидна до пополнување на соби во наведена промоција***

  ВИКЕНД АКЦИЈА - ГРЦИЈА ХОТЕЛИ СОПСТВЕН ЗАКУП
  СМЕНА 25.05-01.06.2019/ 26.05-01.06.2019
  САМО ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ОД 17-18.05.2019

  СИТЕ ХОТЕЛИ ЗА 119 ЕВРА ПО ВОЗРАСНО ЛИЦЕ
  ДЕЦА БЕСПЛАТНО СОГЛАСНО КАПАЦИТЕТ НА СОБА И УСЛОВИ НА ХОТЕЛОТ
  Хотел „JENNY“ – Сивири
  Хотел „GOLDEN BEACH“ – Метаморфозис
  Хотел „KOVIOU HOLIDAY VILLAGE”- Никити
  „Koviou Holiday Village” – „Paradise studios” – Никити
  *** акцијата не е ретроактивна и е валидна за резервации за 17 и 18.05 и до пополнување на собите во промоција ****

 • ДУБАИ 15 СЕПТЕМВРИ/ 10 ДЕКЕМВРИ
  ИНДИВИДУАЛНА ПРОГРАМА
  ( валидни цени за резервација/уплата до 15.05.2019)

  📌Цена за 5 дена/4 ноќи почнувајќи од 446€ по лице/ноќевање со појадок

  ДУБАИ најевтини пакет цени во регионот! 🌊🌴🌞

 • ЕГЗОТИЧНИ ПАТУВАЊА!!!

  ИНДИВИДУАЛНИ ПАТУВАЊА ЗА МАЛДИВИ, БАЛИ, ТАЈЛАНД, ЗАНЗИБАР, ЛИБАН, САД....
  *** најниски цени за најдобра услуга ***

  БАЛИ – 23.05.2019 - First Minute

  Цена по лице ОД 799€
  09дена/вклучува 07 ноќевања НП авионски превоз , трансфер,аеродромски такси

 • Со задоволство Ве известуваме дека VOYAGER TOURISTIC SERVICE е екскузивен дистрибутер за “Holidays by flydubai” официјалниот агент на Флај Дубаи за сите дестинации на кои лета Флај Дубаи.

 • ЕГИПЕТ - ХУРГАДА ЕСЕН
  ОКТОМВРИ/ НОЕМВРИ/ ДЕКЕМВРИ 2018
  АВИОНСКИ ПРОГРАМИ ОД БЕЛГРАД

Погледнете ја нашата понуда

Актуелни програми за оваа сезона

Комплетен туристички сервис

Прочитајте повеќе на нашиот блог

Генерални и официјални претставници за Понте за Македонија

पॉर्न विडियो Air Max Outlet Online Italia Dynamo, Kiev xxx video Kevin Durant Shoes For Sale best cheap phone from china Japan porn video klima, energi cheap hydro flask ポルノ映画