Добредојдовте во"Дизниленд Трејд"

За сите оние кои веруваат дека среќата ја прават ситните задоволства, Дизниленд Трејд е тука да го докаже спротивното и да стани неизбежен дел од Вашиот ден, Ваша слатка секојдневна радост при што ви нуди креативно смислени и вкусни колачи и торти кои се прават од високо квалитетни состојки и најфини професионални чоколада, кремови и останати состојки од високо познатите брендови за слаткарство ширум Европа.

Нашата цел е да создадеме едно катче во кое што Вие ќе уживате да го поминете Вашето слободно време и ќе успеете да ја почувствувате атмосферата која се стремиме да ја создадеме заедно со нашиот харизматичен и позитивен персонал. Добивајќи ја Вашата доверба ние успеваме секојдневно без престан се надоградуваме и со тоа да се истакнуваме произведувајќи уникатни производи со висок квалитет.

 • null

  Над 100 магични производи

  Како за почеток, приоритет ни беше квалитетот и вкусот на нашиот асортиман , но благодарение на вештите мајстори се стремевме кон подобрување на изгледот на секој наш производ.

 • null

  Љубители на класика

  За љубителите на класиката кога е во прашање од слатките производи секогаш со задоволство нудиме торта како што се Чоколадна и Реформ..

 • null

  Понуда

  Во понуда се италијански сладолед, мафини,ситни слатки , торта за секоја пригода.

Gelato Италијански сладолед/
Уникатен сладолед, создаден по принцип на стари италијански вештини ветува вкус кој нема да Ве остави рамнодушни.  
Вкусови/
Ванила, чоколадо, страчатела, лешник, банана, киви, портокал, шумско овошје, јагода, орев и мед, карамел, грчки јогурт, Oreo, Bounty, Kinder, Raffaello, Nocciola, Snickers, Siciliana итн.
Како е изработено?/
Gelato сладоледот е изработен од основна база на млеко, крем и шеќер при што е збогатен со природно свежо овошје, јаткасти производи и други природни додатоци.
Зошто баш Gelato сладолед?/
Овој тип на сладолед содржи сто проценти стерилизирано млеко кое што овозможува далеку пониска количина на масти во споредба со останатите видови на сладолед.
Сервирање/
За да излеземе во пресрет на Вашите потреби и Вашето слободно време, Ви пружиме голем избор на сервирање на Gelato сладоледот.

Наши производи

Зошто да не одберете нас

Квалитет и сигурност

Внимателно ги одбравме само најквалитетните и највкусните состојки кои се користат во слаткарството , за да ги задоволат вашите потреби, Со секој залак ви нудиме одлично задоволство во текот на денот

Стандарди

Задржување на квалитетот од почетокот па се до денес и подобрување во текот на работата со имплементирање на новитети согласност со стандардите за храна

Здравје

Користење на природни состојки,секогаш свежи , подготвени на свој посебен начин

European websites cheap yeti cup Japan porn video cheap fjallraven backpack free sex video cheap hydro flask Water bottle Asian sex video cheap gymshark Yoga clothing National news cheap off white Sportswear