ПОГЛЕДНЕТЕ


Како се создава медитеранскиот вкус во кујната на Гиро Мамас
СЕНДВИЧИ

За вистински гурмани

Традиционално гиро или класичен сендвич, користиме само квалитетни и свежи состојки за подготовка на нашите сендвичи.

ПОРЦИИ

Автентичен грчки вкус

Вкус на ситно сецкано месо создаден по проверен рецепт, локални намирници и современ начин на подготовка.САЛАТИ

Боите од природата во чинија

Како мезе, предјадење или оброк, нашите салати се секогаш одличен избор за љубителите на здрав оброк.

ПАЛАЧИНКИ

Најдоброто време од денот

Сте ги пробале ли нашите палачинки? Не? Да?
Тогаш обидете се да изедете „само“ една.
500К+
ПРОДАДЕНИ ОБРОЦИ
1
ЛОКАЦИЈА
8
ГОДИНИ ИСКУСТВО
100%
ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ


Video porno free sex movie European websites News cheap yeti cups European News Web European News Web cheap swiss gear backpack Asian sex video Shopping