x
Фотографии од Pixel 4 и 4 XL: Димензии, дизајн и камери

Веќе некое време слушаме спецификации и информации за дизајнот и карактеристики на новите уреди на Google, а новите фотографии потврдуваат интересни делови од неговиот изглед:

Huawei P30: Смартфон со супер моќи и супер камери!

За 2019-та година, Huawei P30 е еден од смартфоните со највозбудливи спецификации, особено во однос на камерите. Токму затоа, со големо нетрпени и вобзуда чекавме да ги тестираме неговите перфоманси. Ова се резултатите:


Texas Rangers Team Pro Shop free sex movie dgivning samt cheap swiss gear backpack Kevin Durant Shoes For Sale News web power tools for sale cheap fjallraven backpack European websites cheap off white