Информации на: +389(2) 2443 140

 

ПОВЕЌЕ ОД 13 ГОДИНИ СО АРОМА НА КАФЕ

 

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

«
»

                           Segafredo Zanetti Coffee System

                                                           Aroma, flavour and passions: the original ingredients of a great Espresso Coffee

A good coffee reawakens your senses. Its aroma promises what its flavour contains: the different notes and nuances, depending on the origin of the blend…all with the same authentic passion.
A good espresso is the result of an age-old ritual that technology has rendered simply perfect.
After one, a hundred or even a thousand coffees, the espresso taste enclosed in these handy, exclusive single dose capsules is unchanged, guaranteeing the same high quality you’d find in a café.
Now you can prepare an espresso coffee with the same professionalism and speed at home, in the office or anywhere you want a truly pleasurable break.

БРЕНДОВИ КОИ ГИ ЗАСТАПУВАМЕ

  • 1
  • 2

Повеќе од кафе шоп

Главна цел на нашата фирма е насочување на знаењето и способностите првенствено на квалитетна услуга. Комбинацијата на квалитетна услуга и задоволување на желбите на корисниците се покажа како многу успешна. Се стремиме да бидеме синоним за најдоброто кафе решение во Македонија.

КОНТАКТ

  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  +389 2 2443 140
  +389 2 2443 140
  Ул.852 бр.7, Скопје

Следете не преку:

    


Asian sex video ポルノ映画 xxx video European News Web cheap swiss gear backpack Shopping free sex video cheap yeti cups European websites National news