Besplatna registracija
Najave svih utakmica
LIGA UTAKMICA DATUM LOKACIJA VRIJEME
1. HMKRL Istok 7. krug Nexe – Brod 19.1.2019. Osijek 11:00
1. HMKRL Istok 7. krug Nova Gradiška – Nexe 19.1.2019. Osijek 13:00
Prijateljska utakmica Dobova – Nexe 19.1.2019. Dobova 15:00
1. HRLDA Istok 9. krug Đakovo – Nexe 19.1.2019. Đakovo 15:30
1. HRLDA Istok 9. krug Nexe – Ivan Mikanovci 19.1.2019. Đakovo 17:30
Zimski kup Valpovo – dječaci B Nexe – Valpovka 20.1.2019. Valpovo 9:00
Zimski kup Valpovo – dječaci B Koprivnica Noa – Nexe 20.1.2019. Valpovo 10:20
SEHA 15. kolo Steaua – Nexe 24.1.2019. Bucurest 18:00
SEHA 14. kolo Nexe – Tatran Prešov 3.2.2019. Našice
EHF kup Grupa B 1. kolo Grundfos Tatabanya – Nexe 8.2.2019. Györ 19:00

 

Sve najave
Rezultati utakmica
LIGA UTAKMICA DATUM LOKACIJA REZULTAT
Prijateljska utakmica Požega – Nexe 16.1.2019. Požega 27:31
Prijateljska utakmica Nexe – Komlo 16.1.2019. Požega 33:27
Zenica Handball cup finale kadeti Čelik Junior – Nexe 13.1.2019. Zenica 14:25
Zenica Handball cup finale mlađi kadeti Metlika – Nexe 13.1.2019. Zenica 33:25
Zenica Handball cup polufinale kadeti Nexe – Sloga Donji Vakuf 12.1.2019. Zenica 26:14
Zenica Handball cup polufinale mlađi kadeti Nexe -Čelik Junior 12.1.2019. Zenica 25:19
Zenica Handball cup mlađi kadeti Nexe – Bosna Visoko 12.1.2019. Zenica 17:15
Zenica Handball cup Dječaci A Nexe – Bosna Visoko 12.1.2019. Zenica 14:11
Zenica Handball cup kadeti Nexe – Kiseljak 11.1.2019. Zenica 23:6
Zenica Handball cup kadeti Nexe – Iskrica Bugojno 11.1.2019. Zenica 23:14
Zenica Handball cup mlađi kadeti Nexe – Split 11.1.2019. Zenica 23:16
Zenica Handball cup mlađi kadeti Kakanj – Nexe 11.1.2019. Zenica 22:31
Zenica Handball cup mlađi kadeti Respect -Nexe 11.1.2019. Zenica 11:18
Zenica Handball cup Dječaci A Nexe – Bosna Visoko2 11.1.2019. Zenica 22:11
Zenica Handball cup Dječaci A Nexe – Čelik Junior 11.1.2019. Zenica 20:11
Zenica Handball cup Dječaci A Žepće – Nexe 11.1.2019. Zenica 0:10
Prijateljska utakmica Komlo – Nexe 10.1.2019. Komlo 24:29
SEHA 13. kolo Železničar – Nexe 19.12.2018. Niš 18:25
SEHA 12. kolo Nexe – Metalurg 16.12.2018. Našice 26:23
1. HRLDA Istok 8. krug Mladost – Nexe 15.12.2018. Osijek 9:30
1. HRLDA Istok 8. krug Nexe – Slatina 15.12.2018. Osijek 19:7
SEHA 11. kolo Nexe – Izviđač 9.12.2018. Našice 22:17
1. HRLDB Istok 7. krug Nexe – Viro Virovitica 8.12.2018. Našice 18:9
1. HRLDB Istok 7. krug Nexe – Slatina 8.12.2018. Našice 19:9
1. HMKRL Istok 6. krug Nexe – Županja 8.12.2018. Županja 25:17
1. HMKRL Istok 6. krug Cestorad – Nexe 8.12.2018. Županja 15:25
SEHA 10. kolo PPD Zagreb – Nexe 4.12.2018 Varaždin 20:17
2. HRL Istok 9. kolo Nexe2 – Slavija 01.12.2018. Našice 39:24
1. HRLDA Istok 7. krug Tenja – Nexe 01.12.2018. Osijek 9:14
1. HRLDA Istok 7. krug Nexe – Cestorad 01.12.2018. Osijek 16:6
SEHA 9. kolo Meshkov Brest – Nexe 27.11.2018. Brest 25:30
2. HRL Istok 8. kolo Brod – Nexe2 25.11.2018. Slavonski Brod 32:30
1. HRLDB Istok 6. krug Nexe – Nova Gradiška 25.11.2018. Osijek 18:6
1. HRLDB Istok 6. krug Požega – Nexe 25.11.2018. Osijek 4:18
1. HMKRL Istok 5. krug Borovo – Nexe 25.11.2018. Našice 14:22
1. HMKRL Istok 5. krug Nexe – Spačva 25.11.2018. Našice 21:17
2. HKL Istok 5. kolo Slatina – Nexe 25.11.2018. Mikleuš 19:41
EHF kup 3. pretkolo Nexe – Olympiacos 24.11.2018. Našice 30:25
EHF kup 3. pretkolo Olympiacos SFP – Nexe 18.11.2018. Pirej 22:25
1. HRLDA Istok 6. krug Županja – Nexe 18.11.2018. Našice 10:17
1. HRLDA Istok 6. krug Nexe – Frankopan 18.11.2018. Našice 21:9
2. HKRL Istok 4. kolo Nexe – Valpovka 18.11.2018. Našice 31:28
2. HRL Istok 7. kolo Feniks – Nexe2 17.11.2018. Osijek 33:35
1. HRLDB Istok 5. krug Nexe – Cestorad 17.11.2018. Ivankovo 10:9
2. HRL Istok 6. kolo Nexe2 – Valpovka 11.11.2018. Našice 29:29
2. HKL Istok 3. kolo Orahovica – Nexe 11.11.2018. Đurđenovac 8:26
1. HMKRL Istok 4. krug Nexe – Ivan Mikanovci 10.11.2018. Osijek 20:15
1, HMKRL Istok 4. krug Đakovo – Nexe 10.11.2018. Osijek 12:23
1. HRLDA Istok 5. krug Lipa – Nexe 10.11.2018. Požega 17:14
1. HRLDA Istok 5. krug Nexe – Požega 10.11.2018. Požega 15:23
SEHA 8. kolo Vardar – Nexe 06.11.2018. Skopje 31:26
2. HKRL Istok 2. kolo Nexe – Borovo 04.11.2018. Našice 35:26
2. HRL Istok 5. kolo Županja – Nexe 2 03.11.2018. Županja 33:31
1. HRLDA Istok Viro Virovitica2 – Nexe 03.11.2018. Osijek 10:15
1. HRLDA Istok Nexe – Viro Virovitica 03.11.2018. Osijek 10:19
SEHA 7.kolo Nexe-Vojvodina 31.10.2018. Našice 29:23
2. HKRL Istok 1. kolo Feniks – Nexe 28.10.2018. Osijek 24:35
1. HRLDB Istok 4. krug Nexe – Petrijevci 28.10.2018. Našice 15:8
1. HMKRL Istok Nexe – Viro Virovitica 27.10.2018. Virovitica 26:18
2. HRL Istok 4. kolo Nexe 2 – Nova Gradiška 27.10.2018. Našice 27:26
Prijateljska Trimo Trebnje – Nexe 25.10.2018. Trebnje 29:39
Prijateljska Krka – Nexe 24.10.2018. Novo Mesto 29:27
2. HRL Istok 3. kolo Orahovica – Nexe 2 20.10.2018. Đurđenovac 29:30
1. HRLDA Istok Slavija – Nexe 20.10.2018. Brod 1:28
1. HRLDA Istok Nexe – Brod 20.10.2018. Brod 15:22
SEHA 6.kolo Nexe-Steaua 19.10.2018. Našice 28:23
1. HRLDB Istok Đakovo – Nexe 14.10.2018. Đakovo 7:20
1. HRLDB Istok Nexe – Ivan Mikanovci 14.10.2018. Đakovo 10:14
1. HRLDA Istok Valpovka – Nexe 14.10.2018. Našice 25:16
1. HRLDA Istok Nexe – Feniks 14.10.2018. Našice 10:18
1. HRLDA Istok Nexe – Osijek 14.10.2018. Našice 9:19
2. HRL Istok 2. kolo Nexe2 – Slatina 13.10.2018. Našice 24:25
1. HMKRL Istok Nexe – Osijek 06.10.2018. Našice 22:21
2. HRL Istok 1. kolo Požega – Nexe2 06.10.2018. Požega 33:26
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2008. godište finale Nexe – Kozara MP 06.10.2018 Valpovo 7:14
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2008. godište 1/2 finale Nexe – Polet Dugo Selo 06.10.2018 Valpovo 12:9
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2008. godište 1/4 finale Cestorad – Nexe 06.10.2018 Valpovo 11:14
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2008. godište Nexe – Jedinstvo 2015 06.10.2018 Valpovo 12:4
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2008. godište Kozara MP – Nexe 06.10.2018. Valpovo 15:8
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2008. godište Ivan Stari Mikanovci – Nexe 06.10.2018. Valpovo 7:9
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2008. godište Ivan Stari Mikanovci -Nexe2 06.10.2018. Valpovo 12:3
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2008. godište Nexe2 – Valpovka 06.10.2018. Valpovo 2:6
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2008. godište Rugvica – Nexe2 06.10.2018. Valpovo 8:3
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2008. godište Cestorad – Nexe2 06.10.2018. Valpovo 9:5
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2009. godište Nexe – Tenja 06.10.2018. Valpovo 5:0
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2009. godište Nexe – Bijeljina 06.10.2018. Valpovo 5:13
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2009. godište Jedinstvo 2015 – Nexe 06.10.2018. Valpovo 0:5
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2009. godište Tenja – Nexe 06.10.2018. Valpovo 16:7
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2009. godište Rudar Rude – Nexe 06.10.2018. Valpovo 10:1
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2009. godište Nexe – Cestorad 06.10.2018. Valpovo 3:13
SEHA 5.kolo Tatran-Nexe 03.10.2018 Prešov 26:24
Pripremna utakmica Nexe2 – Orahovica 30.09.2018. Našice 40:32
Memorijalni kadetski turnir “Zlatko Ivić Čiva” Nexe – Koprivnica NOA 30.09.2018. Petrijevci 15:11
Memorijalni kadetski turnir “Zlatko Ivić Čiva” Borovo – Nexe 30.09.2018. Petrijevci 16:17
Memorijalni kadetski turnir “Zlatko Ivić Čiva” Nexe – Polet Dugo Selo 30.09.2018. Petrijevci 11:4
1. HRLDB – Istok Osijek – Nexe 29.09.2018. Osijek 18:15
1. HRLDB – Istok Ferniks – Nexe 29.09.2018. Osijek 6:24
1. HRLDB – Istok Nexe – Valpovka 29.09.2018. Osijek 24:5
Memorijalni kadetski turnir “Zlatko Ivić Čiva” VIRO Virovitica – Nexe 29.09.2018. Našice 19:21
Memorijalni kadetski turnir “Zlatko Ivić Čiva” Nexe – Čakovec 29.09.2018. Našice 18:19
Memorijalni kadetski turnir “Zlatko Ivić Čiva” Ivanić Grad -Nexe 29.09.2018. Našice 18:15
Memorijalni kadetski turnir “Zlatko Ivić Čiva” Nexe – Đakovo 29.09.2018. Našice 15:13
1. HRLDA – Istok Spačva – Nexe 29.09.2018. Borovo 17:7
1. HRLDA – Istok Nexe – Borovo 29.09.2018. Borovo 10:19
Prijateljska utakmica Maribor – Nexe 26.09.2018. Maribor 22:33
Prijateljska utakmica Dobova – Nexe 25:09.2018. Dobova 33:38
Pripremna utakmica Požega – Nexe2 22.09.2018. Požega 28:28
1. HMKRL – Istok Nexe – Valpovka 22.09.2018. Valpovo 22:26
1. HMKRL – Istok Feniks – Nexe 22.09.2018. Valpovo 17:24
1. HRLDB – Istok Nexe – Spačva 22.09.2018. Županja 15:10
1. HRLDB – Istok Županja – Nexe 22.09.2018. Županja 4:17
SEHA 4.kolo Nexe-Železničar 19.09.2018. Našice 34:25
Memorijal “Braća Đelekovčan” Valpovka – Nexe 15.09.2018 Koprivnica 24:16
Memorijal “Braća Đelekovčan” Koprivnica Noa -Nexe 15.09.2018. Koprivnica 15:19
Memorijal “Braća Đelekovčan” Nexe – Kozara Mlijekoprodukt 15.09.2018. Koprivnica 27:20
SEHA 3.kolo Metalurg-Nexe 09.09.2018. Skopje 27:32
Pripremna utakmica Valpovka – Nexe2 08.09.2018. Valpovo 16:29
Pripremna utakmica Jedinstvo Brčko -Nexe2 08.09.2018. Valpovo 16:30
SEHA 2.kolo Izviđač-Nexe 05.09.2018. Ljubuški 23:24
SEHA 1.kolo Nexe-PPD 30.08.2018. Našice 23:22
KANJIŽA CUP 2018 RK Nexe- RK Celje Pivovarna Laško 26.08.2018. Kanjiža 26:27
Aurelia Cibalae 2018. (kadeti 2002/2003) Nexe – Spačva 26.08.2018. Vinkovci 12:11
Aurelia Cibalae 2018. (kadeti 2002/2003) Nexe – Kaštela 26.08.2018. Vinkovci 9:18
KANJIŽA CUP 2018 Nexe-CSM Bucuresti 25.08.2018. Kanjiža 25:23
Aurelia Cibalae 2018. (kadeti 2002/2003) Nexe – Bjelovar 25.08.2018. Vinkovci 10:17
Aurelia Cibalae 2018. (kadeti 2002/2003) Lavovi BP – Nexe 25.08.2018. Vinkovci 14:14
Aurelia Cibalae 2018. (kadeti 2002/2003) Kaštela – Nexe 25.08.2018. Vinkovci 13:9
Aurelia Cibalae 2018. (godište 2008.) RK Nexe -RŠ Vučići Zagreb 25.08.2018. Vinkovci 3:11
Aurelia Cibalae 2018. (godište 2008.) RK Nexe -RK Bijeljina 25.08.2018. Vinkovci 7:4
Aurelia Cibalae 2018. (godište 2008.) RK Nexe -RŠ Vučići Zagreb 25.08.2018. Vinkovci 7:7
Aurelia Cibalae 2018. (godište 2008.) RK Nexe  -RK Cestorad Ivankovo 25.08.2018. Vinkovci 6:10
Aurelia Cibalae 2018. (godište 2008.) RK Nexe -RK Ivan Stari Mikanovci 25.08.2018. Vinkovci 11:5
Aurelia Cibalae 2018. (kadeti 2002/2003) Nexe – Osijek 24.08.2018. Vinkovci 17:10
Aurelia Cibalae 2018. (kadeti 2002/2003) Nexe – Spačva 24.08.2018. Vinkovci 9:13
KANJIŽA CUP 2018 Nexe-Gorenje 23.08.2018. Kanjiža 27:21
Johann Berger Turnier Nexe-Lovosice 19.08.2018. Linz 23:34
Johann Berger Turnier Linz-Nexe 18.08.2018 Linz 18:23
Johann Berger Turnier Bozen-Nexe 17.08.2018. Linz 23:37
Pripremni turnir u Zagrebu RK Nexe – RK Dubrava 11.08.2018. Zagreb 35:25
Pripremni turnir u Zagrebu RK Nexe – RK Tatabánya 10.08.2018. Zagreb 20:24
Prijateljska utakmica RK Nexe -RK Spačva 04.08.2018 Našice 32:22

 

 

Svi rezultati

cheap Ncs off white Sportswear cheap Ncs hydro flask Water bottle Ncs Shopping Ncs's News cheap Ncs tumi backpack cheap Ncs gymshark Yoga clothing cheap Ncs fjallraven backpack cheap Ncs yeti cup NCS European News Web free sex video