HOME

      Магазин

VIEW ALL

Објавен конкурсот за учениците по повод Светскиот ден на штедењето и Светскиот ден на осигурувањето

Народната банка на Република Македонија (НБРМ), Министерството за финансии и…
Прочитај повеќе...

Забава за најмладите: Бесплатен час по танц во Orange Kids Club

    Разбудете го талентот во вашето дете! Во недела…
Прочитај повеќе...

BACK TO SCHOOL АКЦИЈА за СЕПТЕМВРИ и ОКТОМВРИ за само 1500 денари

Искористете ја нашата BACK TO SCHOOL АКЦИЈА за СЕПТЕМВРИ и…
Прочитај повеќе...

Orange Kids Club Back To School забава за најмладите во Зоолошката Градина Скопје

  По поводот почетокот на новата училишна година, Зоолошка градина…
Прочитај повеќе...

Неодоливи роденденски пакети за вашите најмили

Сега е вистинско време да одберете еден од неодоливите пакети…
Прочитај повеќе...

ОТВОРЕН КАСТИНГ: Ги бараме хероите за нашата летна кампања

За потребите на нашата летна кампања, ги бараме четворицата херои…
Прочитај повеќе...

Роденден на најубавата пролетна тераса

Резервирајте го вашиот термин за роденден и бидете гостин на…
Прочитај повеќе...

Бесплатен час по танц на отворено со Orange Kids Club

Драги другарчиња, Ве покануваме НА 14.04.2018 од 15 часот да…
Прочитај повеќе...

ИСТРАЖУВАЊЕ: Симптомите на аутизам кај некои деца со текот на времето сосема се губат

Некои деца кај кои е дијагностициран аутизмот на рана возраст…
Прочитај повеќе...

Внимавајте на вашите најмили во природа – Започна сезоната на крлежи

Со доаѓањето на пролетта, започна и сезоната на крлежи. Затоа…
Прочитај повеќе...

Велигденска Магија во Orange Kids Club & Caffè

Најзабавното Orange Kids Club & Caffè, оваа сабота (07.04.2018) Ве…
Прочитај повеќе...

ПОРТОКАЛОВА ФАЗА ВО ВАШЕТО ОМИЛЕНО Orange Kids Club & Caffè – Одберете го вашиот подарок за на плажа

Додека температурите растат,  цените паѓаат! Добијте го вашиот попуст за…
Прочитај повеќе...

Like or Share:

Facebook
Facebook
Twitter
YouTube
INSTAGRAM

       За Клубот:

VIEW ALL

BACK TO SCHOOL АКЦИЈА за СЕПТЕМВРИ и ОКТОМВРИ за само 1500 денари

Искористете ја нашата BACK TO SCHOOL АКЦИЈА за СЕПТЕМВРИ и…
Прочитај повеќе...

Неодоливи роденденски пакети за вашите најмили

Сега е вистинско време да одберете еден од неодоливите пакети…
Прочитај повеќе...

ОТВОРЕН КАСТИНГ: Ги бараме хероите за нашата летна кампања

За потребите на нашата летна кампања, ги бараме четворицата херои…
Прочитај повеќе...

Роденден на најубавата пролетна тераса

Резервирајте го вашиот термин за роденден и бидете гостин на…
Прочитај повеќе...