Работно време 10:00-22:00

Хипермаркет 08:00-22:00

Food court 09:00 – 23:00

Настани

Garage sale

По 10-ти јубилеен пат – Гараж сејл во Рамстор мол

Шопинг треската може да започне! Од 05-ти до 10-ти Февруари по 10-ти јубилеен пат ќе се одржи познатиот Гараж сејл на...

Прочитај повеќе
web slider

Добитници од наградната игра „Голема игра за Голема КИА“

Добитниците од наградната игра „Голема игра за Голема КИА“ може да ги видите на следниов линк....

Прочитај повеќе
novogodisna-elka-od-zelbi

НОВОГОДИШНА ЕЛКА НА ЖЕЛБИ

Најубавото нешто на светот е детската насмевка, а Новата година е вистинко време да подариме насмевки на детските ли...

Прочитај повеќе
web-baner

Промоции

TBL_SALE 1Facebook

Намалување до -50% во Тимберленд

Време е за сезонско намалување во продавницата на Timberland! Сезонското намалување во продавницата на Timberland про...

Прочитај повеќе
35701237_2230339400324757_2001958164462829568_n

Fiorella Rubino попусти до -50%

Одлично намалување во Fiorella Rubino  до -50 проценти. Повелете на шопинг во Рамстор мол.  ...

Прочитај повеќе
35241492_1750351738384131_1414068783357624320_o

Намалување до -50% во Окаиди

Сезонско намалување до -50 проценти во омилената детска продавница Окаиди. Подгответе се за летото и летните одмори п...

Прочитај повеќе

Ramstore

Повелете во одлично
снабдениот супермаркет
на Рамстор

Прочитај повеќе

पॉर्न विडियो Asian sex video the north face jacket Car accessories cheap fjallraven backpack free sex movie 美女明星 股票计划 power tools for sale cheap yeti cups