СПОРТСКА САЛА

Фудбал, баскет и ракомет за рекреативно спортување

ФИТНЕС

CYBEX фитнес Центар со најдобриот тим на инструктори

ТЕНИС

Тениски терени и модерен кафе бар во срцето на Аеродром

АЕРОБИК ЦЕНТАР

Совршена програма со интензивни тренинзи

ДЕТСКИ ДИСЦИПЛИНИ

За сите девојчиња од 5 – 12 години

НАТПРЕВАРИ

Спортскиот храм на РК Вардар, ЖРК Вардар и МЗТ Скопје Аеродром

НАСТАНИ

Вардар
  • сабота
  • 16.02.2019
Веспрем
Вардар
  • среда
  • 27.02.2019
Загреб

xxx video cheap anello backpack cheap off white ポルノ映画 Shopping xxx movie cheap fjallraven backpack European News Web पॉर्न विडियो National news