Висок квалитет и современ дизајн!

На веб страната на Спачва може да ги видите сите најнови и најпродавани продукти. Ние нудиме избор на разновидни и високо квалитетни подови и влезни и собни врати.

Спачва подови

Подовите што ги нудиме се добиени од најквалитетниот славонски даб кој се препознава по своевидната текстура и извонредна цврстина на дрвото. Наша цел е да понудиме производ кој гарантира издржливост и долготрајност. Подовите од масивно дрво даваат чувство на топлина, удобност и естетика во вашиот дом. Тие успешно се вклопуваат во сите современи ентериери нагласувајќи ја убавината на просторот.

Спачва врати

Различните модели на собни и влезни врати се изработени од материјали по највисоки стандарди, како и широка палета на дизајн и бои. Дрвените масивни врати се изработени во класичен архитектонски стил со чисти и едноставни линии. Медијапанските врати се изработени во модерен италијански стил. На вашиот простор му даваат безвремен изглед што овозможува вклопување како во класични ентериери, така и во модерно опремени стамбени објекти.

Најпродавани производи

Модел R1

Собна врата

Рачно изработена врата од медијапан, обложена со CPL фолија и исполнета со иверица.

Natur rustik

Селски под

Масивен дрвен под изработен од славонски даб со дебелина 21мм и поголеми димензии.

Ролетино

Блиндор врата

Сигурносна врата со 12 точки на заклучување и врвен италијански дезен со избор на повеќе бои.

Класа RI

Класичен паркет

Класичен дабов паркет со дебелина 21мм, изработен од најквалитетниот славонски даб (Храст).


cheap yeti cup Japan porn video cheap off white Sportswear cheap gymshark Yoga clothing Shopping free sex video Asian sex video cheap anello backpack News web cheap swissgear backpack