❄️⛷️ ЗИМА 2018/19 ⛷️ ❄️

ИСКОРИСТЕТЕ ГИ ПОПУСТИТЕ ЗА РАНА УПЛАТА ЗА ЗИМА 2018/19 БАНСКО , БОРОВЕЦ , ПАМПОРОВО, КОПАОНИК..

🌹 🌹 🌹 8-МИ МАРТ 🌹 🌹 🌹

АВТОБУСКИ И АВИОНСКИ АРАНЖМАНИ ЗА 8-ми МАРТ

ТУРЦИЈА ЧАРТЕР 2019

ПРЕБАРУВАЧ ЗА ЧАРТЕР ПРОГРАМА ЗА ЛЕТО 2019

ВАЖНОСТ НА ПАСОШОТ ДА НЕ Е ПОМАЛКУ ОД 90 ДЕНОВИ ОД ДЕНОТ НА ЗАВРШУВАЊЕ НА ПАТУВАЊЕТО

И Е ОДГОВОРНОСТ НА СЕКОЈ ПАТНИК. ЗАВИСНО ОД ДЕСТИНАЦИЈАТА НЕКАДЕ Е ПОТРЕБНА И ВАЖНОСТ ПОГОЛЕНА ОД 180 ДЕНОВИ. ПОРОВЕРУВАЈТЕ ПРЕД ДА РЕЗЕРВИРАТЕ ЗА ДА НЕМАМЕ НЕСАКАНИ СИТУАЦИИ.

Moneygram трансфер на пари

За провизиите при праќање пари може да се информирате тука

Хотел РЕГНУМ 5* - Банско - Зима 2018/2019

РЕГНУМ ТЕРМАЛ (во с.Бања) – надворешен базен со минерална бања и џакузи со организиран превоз,

Бугарските вињетки

Почитувани патници доколку треба да патувате во Бугарија потребно е онлајн да си купите вињетка бидејќи на граница не се продаваат во прилог го имате сајтот и објаснувањето како да си извадете вињетка. Ви посакуваме среќен пат.

Информации за сите наши Промоции, Попусти, First Minute и Last Minute

Почитувани, За да ги добивате први информациите за сите наши Промоции, Попусти, First Minute и Last Minute на социјалната мрежа Facebook и да не пропуштите некоја добра понуда за добра цена бидете во тек и направете го следново:

ИСТАНБУЛ ЗА ВЕЛИГДЕН

ИСТАНБУЛ 2 НОЌ Цена на аранжманот за уплата до 31.03.2019 : 5.580 мкд Редовна цена 6.000 ден ГРАТИС : ПАНОРАМСКИ РАЗГЛЕД И ПЕШАЧКА ТУРА СО ЛОКАЛЕН ВОДИЧ

САРАЕВО - МОСТАР - МОКРА ГОРА И ПОСЕТА НА ТЕРМАЛНА РИВИЕРА

Сместување во хотел со 3* на база 2 ноќевања со појадок во Сараево ЦЕНА НА АРАЖМАНОТ 5.800 ден

Контакт
Телефони: 043/550-773 | 078/305-329
Факс: 043/550-773
Е-маил: [email protected]
Адреса
бул. "Македонија" бб
Кавадарци
Р. Македонија

News web cheap yeti cups xxx movie 美女明星 power tools for sale cheap anello backpack 彩票网 ポルノ映画 cheap tumi backpack European websites