Акции

50

Намалени цени до 50%

btm_banner4

Нови палети на козметика

btm_banner6

Неделна промоција

За нас

Базаро продавниците се ланец на продавници кои во секое време ви стојат на располагање со широк координиран функционален и стилски производен асортиман.

Без разлика кој стил преферирате, во Базаро секогаш има нешто за секого, за да биде Вашиот живот полесен а во истовреме вашиот дом поубав, од декор, кујнски прибор, акцесоари за бања, ситна техника, училишен прибор, компјутерска галантерија, козметика, бижутерија, текстил, авто козметика, ситна електрика, ситен алат до градинарски прибор.

Повеќе

baner_right1

NCS NEWS web cheap Ncs tumi backpack cheap Ncs fjallraven backpack Ncs's News cheap Ncs anello backpack cheap Ncs gymshark Yoga clothing cheap Ncs swissgear backpack Ncs Shopping Ncs National news cheap Ncs off white Sportswear