slide00

Beatina Fashion

slide01

Beatina Fashion

slide03

Beatina Fashion

slide02

Beatina Fashion

За НАС

Фирмата БЕАТИНА од Скопје е основана 1997 година.

Дејноста на БЕАТИНА е трговија со машка и женска конфекција.

Првата продавница почна со работа во трговскиот центар БЕВЕРЛИ ХИЛС, потоа се отвораат продавници на повеќе атрактивни локации во градот Скопје.

Денес сме присутни во ГТЦ и Скопје Сити Мол, како најатрактивни локации за шопинг во градот.

Контакт

Ако сакате да контактирате со нас, Ве молиме јавете се на +389 71 233 534 или испратете ни е-маил преку нашата контакт форма (овде)

Top
Inline
Inline

cheap gymshark Yoga clothing News European News Web cheap off white Sportswear European websites free sex video European News Web Japan porn video cheap fjallraven backpack Shopping