Iluvõimlemise rühmkava koondised kaitsesid kõrgeid kohti ligi 4000 km kaugusel

23.04.2019
Taškendis peetud MK-etapil võistles Eesti iluvõimlemise rühmkava rahvuskoondis. Eelmise aasta ajaloolise mitmevõistluse pronksmedali kordamisest jäi puudu napp 0,... Loe edasi

Bogdanova võitis Keleri ees iluvõimlemise mitmevõistluse meistritiitli 0,05 punktiga

22.04.2019
Ele õhtul lõppenud ilu-ja rühmvõimlemise Eesti meistrivõistlustel krooniti iluvõimlemise meistriklassis mitmevõistluse Eesti meistriks Viktoria Bogdanova... Loe edasi

Puust ja punaseks: mis vahe on iluvõimlemisel, rühmvõimlemisel ja iluvõimlemise rühmkaval?

18.04.2019
Sel laupäeval ja pühapäeval selguvad Tartus, A.Le Coq´i spordimajas ilu-ja rühmvõimlemise Eesti meistrid. Iga suurema turniiri eel tekitab küsimus, kuidas ometi t... Loe edasi

Iluvõimlemise juuniorkoondisele hõbemedalid Sofia Cup'lt Bulgaariast.

07.04.2019
Eesti iluvõimlemise rühmkava juuniorkoondis võttis 4.-6.aprillil osa rahvusvahelisest turniirist Sofia Cup Bulgaarias, kus olid esindatud 14 riigi juuniorkoondised. ... Loe edasi

Rühmvõimlemise MK-etapil jõudis Rütmika Elite Team esikuuikusse

05.04.2019
Eile Singapuris toimunud rühmvõimlemise MK-sarja teisel etapi lõpetas VK Rütmika Elite Team kuuenda (35.650 punkti) ja VK Janika Elite Team seitsmenda (34,750) kohaga. Võ... Loe edasi

Sportaeroobika võistlustelt Portugalis Eestile hõbemedal

01.04.2019
Lisaks suurepärasele võistlustulemusele iluvõimlemises, saavutas möödunud nädalavahetusel Eesti võimleja Riina Tannil (SK Nord) hõbemedali sportaeroobik... Loe edasi

Iluvõimlemise rühmkava koondis mainekal võistlusel rekordsummaga poodiumil

01.04.2019
Möödunud nädalavahetusel kevadiselt soojal Prantsusmaal toimunud mainekas Thiais Grand Prix võistlus lõppes Eesti iluvõimlemise rühmkava koondise jaoks vä... Loe edasi

Eesti võimlejad esmakordselt Ameerika mandril sportakrobaatika võistlustel

26.03.2019
Möödunud nädalavahetusel Las Vegases toimunud rahvusvahelisel sportakrobaatika võistlusel Vegas Cup osalesid esmakordselt ka Eesti võimlejad. Võistlustel, kus oli &... Loe edasi

Eesti võimlejad võitsid Eriolümpia Maailmamängudel 13 medalit

21.03.2019
Araabia Ühendemiraatides toimunud Eriolümpia suvistel maailmamängudel olid sportvõimlemise võistlused 15.-17. märtsini ja iluvõimlemise võistlused 19.-2... Loe edasi

Mainekal Derjugina Cupil Eesti iluvõimlemise juuniorikoondisele kaks hõbedat ja üks pronks

18.03.2019
Kiievis toimuval traditsioonilisel mainekal iluvõimlemise turniiril Derjugina Cup Grand Prix olid möödunud nädalavahetusel võistlustules Eesti juunioride ja meistriklassi ... Loe edasi