OFFICIAL WATERFORD GAA WEBSITE

Connect With Us

Sunday 21st July, 2019
Gerry Kennedy Eastern Intermediate Hurling Championship - Group A
Fenor 1 - 16 vs 2 - 12 Ballyduff Lower
JJ Kavanagh & Sons Co. Minor Hurling Championship - Division 2A
Portlaw / Ballyduff 2 - 12 vs 2 - 7 Clan na Gael
County Bord na nOg U14 H Knockout Divsion 1
Ballygunner/Baile Gunnair 2 - 6 vs 0 - 10 Naomh Carthaigh
Saturday 20th July, 2019
Co. Senior Hurling League Knockout
Ballygunner/Baile Gunnair 1 - 14 vs 1 - 24 Dungarvan
Gerry Kennedy Eastern Intermediate Hurling Championship - Group A
De La Salle 0 - 18 vs 0 - 15 St Saviour's
Gerry Kennedy Eastern Intermediate Hurling Championship - Group B
Dunhill 4 - 27 vs 5 - 17 Ferrybank
Erins Own 0 - 17 vs 1 - 14 Butlerstown GAA Club
The Local Bar Western Junior C Hurling Championship Group 1
Abbeyside 8 - 17 vs 0 - 8 Shamrocks
Gerry Kennedy Crash Repairs East Junior A Hurling Championship
Bunmahon - vs - Ballydurn
Friday 19th July, 2019
The Local Bar Western Junior B Hurling Championship Group
Lismore 3 - 12 vs 2 - 15 Dungarvan
Tallow 2 - 9 vs 0 - 20 An Rinn
Gerry Kennedy Crash Repairs East Junior A Hurling Championship
Roanmore 1 - 12 vs 2 - 12 Micheal MacCraith Tramore
Ballygunner/Baile Gunnair 3 - 16 vs 3 - 15 Passage
John J Murphy East Junior B Hurling Championship
De La Salle 5 - 18 vs 9 - 8 Dunhill
John J. Murphy East Junior Hurling C Championship
Naomh Pól 3 - 15 vs 0 - 8 St Saviour's
Portlaw 1 - 13 vs 1 - 13 Ferrybank
Thursday 18th July, 2019
John J Murphy East Junior B Hurling Championship
Erins Own - vs - Passage
Co. Under 19 Football Championship Division 1 Knockout
Ballinacourty 1 - 7 vs 0 - 5 Rathgormack
Wednesday 17th July, 2019
The Local Bar Western Junior B Hurling Championship Group
Ballyduff Upper 1 - 10 vs 1 - 10 Fourmilewater
County Bord na nOg U15 H Division 3
Sacred Heart 4 - 10 vs 2 - 11 Ardmore
Tuesday 16th July, 2019
West Under 19 B Football Championship KO
Kilrossanty 3 - 13 vs 2 - 14 An Ghaeltacht
St. Patricks / Naomh Bríd 4 - 11 vs 0 - 7 Cois Bhride
West Under 19 C Football Championship KO
The Nire - vs - Clashmore Kinsalebeg
Dún Garbhan 4 - 8 vs 0 - 5 Ballyduff Upper
Monday 15th July, 2019
County Bord na nOg U15 H Division 1
Abbeyside 6 - 15 vs 1 - 5 Naomh Carthaigh
Mt. Sion 1 - 8 vs 1 - 8 De La Salle
County Bord na nOg U15 H Division 2 Group A
Fourmilewater 5 - 14 vs 3 - 9 Micheal MacCraith Tramore
Naomh Brid 2 - 13 vs 1 - 10 St Molleran's
Roanmore 4 - 8 vs 2 - 8 Passage
County Bord na nOg U15 H Division 2 Group B
Clan na Gael 3 - 6 vs 2 - 13 Dungarvan
Cois Bhride 0 - 6 vs 2 - 3 Clonea
Brickey Rangers 1 - 14 vs 1 - 12 St. Marys
County Bord na nOg U15 H Division 3
Ballyduff Upper 5 - 14 vs 0 - 7 Kilrossanty/Cill Rosanta
Ferrybank - vs - Abbeyside
County Bord na nOg U15 H Division 4
Ballygunner/Baile Gunnair 3 - 9 vs 0 - 4 St. Oliver's
Clashmore/Kinsalebeg 1 - 9 vs 4 - 7 Stradbally
Sunday 14th July, 2019
JJ Kavanagh & Sons Co. Senior Football Championship - Group A
The Nire 2 - 9 vs 1 - 10 Rathgormack
JJ Kavanagh & Sons Co. Senior Football Championship - Group B
Stradbally 2 - 15 vs 0 - 9 Portlaw
Kilrossanty 0 - 12 vs 1 - 9 Kilmacthomas
JJ Kavanagh & Sons Co. Senior Football Championship - Group C
Ballinacourty - vs - Gaultier
Lawlors Hotel Junior Football Championship Grp
Affane 3 - 9 vs 0 - 8 Kilgobnet
Tony Kirwan Plant Hire Eastern Intermediate Football Championship
Kill 1 - 12 vs 2 - 10 St Saviour's
Radley Engineering Western Intermediate Football Championship
Emmetts 1 - 10 vs 2 - 13 Modeligo
Saturday 13th July, 2019
Bord na nOg U14 H Division 2
Fourmilewater 1 - 17 vs 2 - 7 Mt. Sion
Bord na nOg U14 H Division 3
Passage 1 - 9 vs 2 - 10 St. Patricks / Naomh Bríd
Lawlors Hotel Junior Football Championship Grp
Shamrocks 0 - 10 vs 3 - 6 Old Parish
Gerry Kennedy Eastern Intermediate Hurling Championship - Group B
Ferrybank 2 - 18 vs 1 - 16 Erins Own
Tony Kirwan Plant Hire Eastern Intermediate Football Championship
Micheal MacCraith 1 - 13 vs 1 - 12 Bunmahon
Newtown 1 - 6 vs 2 - 10 De La Salle
JJ Kavanagh & Sons Co. Junior B Football Championship Group B
Stradbally 2 - 11 vs 0 - 13 An Rinn
The Local Bar Western Junior C Hurling Championship Group 2
Modeligo - vs - Clashmore/Kinsalebeg
County Bord na nOg U14 H Knockout Divsion 1
Ballygunner/Baile Gunnair 2 - 7 vs 0 - 13 Naomh Carthaigh
Friday 12th July, 2019
Radley Engineering Western Intermediate Football Championship
Ballinacourty 2 - 9 vs 1 - 14 Dún Garbhan
Ballinameela 1 - 7 vs 0 - 14 Sliabh gCua
John J. Murphy East Junior A Football Championship Group 1
Dunhill 1 - 7 vs 5 - 5 Ballyduff Lower
St Molleran's 3 - 11 vs 3 - 9 John Mitchel's
White Bar Junior C Football Championship
Micheal MacCraith Tramore - vs - Naomh Pól
St Saviour's - vs - Kill
Thursday 11th July, 2019
Lawlors Hotel Junior Football Championship Grp
Ballyduff Upper 4 - 20 vs 2 - 2 Tulach An Iarainn
JJ Kavanagh & Sons Co. Junior B Football Championship Group A
Brickey Rangers 1 - 18 vs 1 - 11 Dungarvan
Clashmore Kinsalebeg 1 - 5 vs 0 - 7 Kilrossanty/Cill Rosanta
White Bar Junior C Football Championship
Portlaw 2 - 7 vs 4 - 5 Butlerstown GAA Club
County Bord na nOg U13 H Division 1
Naomh Brid 0 - 2 vs 3 - 11 Ferrybank
Wednesday 10th July, 2019
Tony Kirwan Plant Hire Eastern Intermediate Football Championship
Kill 2 - 11 vs 1 - 10 De La Salle
JJ Kavanagh & Sons Co. Minor Hurling Championship - Division 1
Abbeyside 1 - 9 vs 1 - 15 Roanmore
Ballygunner/Baile Gunnair 0 - 18 vs 1 - 15 De La Salle
Naomh Carthaigh 4 - 19 vs 1 - 16 Passage
JJ Kavanagh & Sons Co. Minor Hurling Championship - Division 2A
Clonea 1 - 6 vs 0 - 16 St Molleran's
Micheal MacCraith Tramore 1 - 19 vs 5 - 4 St Mary's
JJ Kavanagh & Sons Co. Minor Hurling Championship - Division 2B
An Ghaeltacht 1 - 13 vs 3 - 10 Dungarvan
Fourmilewater 0 - 15 vs 2 - 8 Kilrossanty/Cill Rosanta
JJ Kavanagh & Sons Co. Minor Hurling Championship - Division 3A
Ferrybank 1 - 5 vs 3 - 11 Erins Own
Stradbally 2 - 18 vs 2 - 12 St Saviour's
JJ Kavanagh & Sons Co. Minor Hurling Championship - Division 3B
Cappoquin/Geraldines 4 - 9 vs 3 - 28 Cois Bhride
Ballyduff Upper 7 - 12 vs 1 - 9 Clashmore/Kinsalebeg
County Bord na nOg U13 H Division 3/4 Group A
Sacred Heart 1 - 9 vs 4 - 6 Cois Bhride
Tuesday 09th July, 2019
County Bord na nOg U15 H Division 3
Kilrossanty/Cill Rosanta 0 - 2 vs 5 - 12 Ferrybank
Monday 08th July, 2019
County Bord na nOg U13 H Division 2/3 Group A
Ballygunner/Baile Gunnair 3 - 8 vs 3 - 11 Passage
Fourmilewater 3 - 10 vs 4 - 7 Clan na Gael
Abbeyside 1 - 5 vs 5 - 16 Brickey Rangers
County Bord na nOg U13 H Division 2/3 Group B
An Ghaeltacht 5 - 7 vs 4 - 12 Roanmore
Clonea 4 - 8 vs 5 - 5 St Oliver's
St Mary's Juvenile 1 - 3 vs 2 - 5 St Molleran's
County Bord na nOg U13 H Division 3/4 Group A
Portlaw / Ballyduff 1 - 5 vs 5 - 8 Dungarvan
De La Salle 4 - 12 vs 1 - 2 Ardmore
County Bord na nOg U13 H Division 3/4 Group B
Cappoquin Affane 0 - 5 vs 9 - 9 Micheal MacCraith Tramore
Kilrossanty/Cill Rosanta - vs - Clashmore/Kinsalebeg
St Saviour's 6 - 11 vs 1 - 2 Stradbally
City League U12 Hurling Div 2
Kilmacow 5 - 4 vs 4 - 8 Sacred Heart
Sunday 07th July, 2019
County Bord na nOg U13 H Division 1
Naomh Carthaigh 5 - 9 vs 2 - 6 Ballyduff Upper
Saturday 06th July, 2019
Co. Senior Hurling League Knockout
De La Salle 2 - 14 vs 0 - 12 Tallow
Tony Kirwan Plant Hire Eastern Intermediate Football Championship
St Saviour's 3 - 15 vs 1 - 11 Micheal MacCraith
Bunmahon 0 - 8 vs 1 - 8 Newtown
The Local Bar Western Junior C Hurling Championship Group 1
Kilgobnet 3 - 15 vs 1 - 15 Cnoc Mheilearaí/Fanaithe an Ghleanna
The Local Bar Western Junior C Hurling Championship Group 2
Cappoquin - vs - Ballysaggart
Co. Senior Football League Group A
Stradbally 1 - 14 vs 0 - 7 The Nire
Friday 05th July, 2019
JJ Kavanagh & Sons Co. Senior Football Championship - Group C
An Rinn - vs - Brickey Rangers
Gerry Kennedy Eastern Intermediate Hurling Championship - Group B
Portlaw 1 - 18 vs 2 - 20 Dunhill
John J. Murphy East Junior A Football Championship Group 1
Ballyduff Lower 4 - 14 vs 3 - 9 St Molleran's
JJ Kavanagh & Sons Co. Junior B Football Championship Group A
Kilrossanty/Cill Rosanta 4 - 14 vs 2 - 7 Dungarvan
JJ Kavanagh & Sons Co. Junior B Football Championship Group B
Gaultier 4 - 7 vs 7 - 10 Stradbally
Rathgormack - vs - Ballinameela
White Bar Junior C Football Championship
St Saviour's 2 - 9 vs 1 - 11 Butlerstown GAA Club
Kill 2 - 6 vs 10 - 12 Naomh Pól
City League U12 Hurling Div 1
Mt. Sion 6 - 6 vs 5 - 4 Ballygunner Red Team
City League U12 Hurling Div 2
Passage 1 - 4 vs 5 - 12 Roanmore
City League U12 Hurling Div 3
St Saviour's 1 - 4 vs 2 - 11 Slieverue
Clan na Gael 2 - 3 vs 2 - 2 Tramore Blue
St Mary's Juvenile 3 - 5 vs 0 - 5 Roanmore
Tramore White 1 - 4 vs 1 - 3 De La Salle
Town & Country U12 H Division 1
Cois Bhride 1 - 1 vs 1 - 2 Naomh Carthaigh
St Oliver's 1 - 1 vs 1 - 2 Youghal
St Patrick's 1 - 1 vs 1 - 2 Ballyduff Upper
Town & Country U12 H Division 2
Ardmore 1 - 2 vs 1 - 1 Stradbally
Naomh Brid 1 - 1 vs 1 - 2 An Ghaeltacht
Thursday 04th July, 2019
JJ Kavanagh & Sons Co. Junior B Football Championship Group A
The Nire - vs - Brickey Rangers
County Bord na nOg U15 H Division 3
Ardmore 12 - 11 vs 4 - 4 Abbeyside
City League U12 Hurling Div 2
Portlaw - vs - St Molleran's
Wednesday 03rd July, 2019
The Local Bar Western Junior B Hurling Championship Group
Tallow 2 - 21 vs 1 - 10 Ballyduff Upper
Co. Senior Football League Group B
Gaultier 0 - 10 vs 2 - 14 Kilmacthomas
JJ Kavanagh & Sons Co. Minor Football Championship - Division 2 Knockout
Brickey Rangers 3 - 5 vs 3 - 10 Micheal MacCraith Tramore
Tuesday 02nd July, 2019
County Bord na nOg U13 H Division 3/4 Group B
Stradbally 1 - 6 vs 3 - 7 Cappoquin Affane
City League U11 Hurling Div 2
Portlaw 2 - 4 vs 3 - 9 Tramore Blue
Monday 01st July, 2019
County Bord na nOg U15 H Division 1
An Ghaeltacht 2 - 11 vs 2 - 22 Ballygunner/Baile Gunnair
Naomh Carthaigh 5 - 8 vs 1 - 10 Mt. Sion
Portlaw / Ballyduff 1 - 5 vs 2 - 18 Abbeyside
County Bord na nOg U15 H Division 2 Group A
Micheal MacCraith Tramore - vs - Roanmore
Passage 3 - 12 vs 2 - 10 Naomh Brid
St Molleran's - vs - Fourmilewater
County Bord na nOg U15 H Division 2 Group B
Clonea - vs - Brickey Rangers
Dungarvan - vs - Cois Bhride
St. Marys 1 - 6 vs 3 - 13 Clan na Gael
County Bord na nOg U15 H Division 3
Abbeyside 0 - 0 vs 5 - 19 Sacred Heart
St Saviour's 6 - 5 vs 7 - 7 Ballyduff Upper
County Bord na nOg U15 H Division 4
St. Oliver's 0 - 6 vs 0 - 6 Clashmore/Kinsalebeg
Stradbally 3 - 13 vs 3 - 8 Cappoquin Affane
City League U12 Hurling Div 3
De La Salle 2 - 6 vs 4 - 3 Clan na Gael
Sunday 30th June, 2019
Feile Peile na nOg 2019- Boys Division 13 - Shield
Oilibhéar Pluincéad 4 - 5 vs 0 - 1 Clashmore/Kinsalebeg
The Local Bar Western Junior A Hurling Championship Group
Kilrossanty/Cill Rosanta 1 - 18 vs 2 - 16 Colligan
John J Murphy East Junior B Hurling Championship
Erins Own 1 - 9 vs 1 - 11 St Molleran's
JJ Kavanagh & Sons Co. Minor Football Championship - Division 1 Knockout
Gaultier 7 - 14 vs 1 - 7 Ballinacourty
Saturday 29th June, 2019
Feile Peile na nOg 2019- Boys Division 4 - Cup
Clonguish Og 0 - 10 vs 1 - 3 Gaultier
Feile Peile na nOg- Boys Division 8 - Cup
Delco Gaels 4 - 11 vs 0 - 1 Brickey Rangers
Feile Peile na nOg- Girls Division 8 - Cup
Oran (Football) 4 - 5 vs 2 - 1 Shamrocks
Feile Peile na nOg 2019- Boys Division 13 - Shield
Clashmore/Kinsalebeg 4 - 4 vs 3 - 4 St Michael's
Gerry Kennedy Eastern Intermediate Hurling Championship - Group B
Portlaw 3 - 13 vs 0 - 21 Erins Own
The Local Bar Western Junior C Hurling Championship Group 1
Brickey Rangers - vs - Shamrocks
Gerry Kennedy Crash Repairs East Junior A Hurling Championship
Bunmahon 4 - 9 vs 4 - 12 Roanmore
Co. Senior Football League Group A
Ballinacourty 1 - 8 vs 1 - 13 The Nire
Feile Peile na nOg 2019- Boys Division 4 - Group A
Boyle 0 - 5 vs 5 - 10 Gaultier
Feile Peile na nOg- Boys Division 8 - Group B
St Aidan's 4 - 3 vs 2 - 3 Brickey Rangers
Feile Peile na nOg 2019- Boys Division 13 - Group D
Claregalway 3 - 6 vs 2 - 8 Clashmore/Kinsalebeg
Feile Peile na nOg- Girls Division 3 - Group C
Menlough/Skehana 2 - 1 vs 2 - 3 Kilrossanty Brickey's LGFC
Feile Peile na nOg- Girls Division 8 - Group A
St. Croans 2 - 4 vs 1 - 3 Shamrocks
Friday 28th June, 2019
Comeragh Oil Western Intermediate Hurling Championship Group 2
Ballysaggart 2 - 19 vs 0 - 11 Ardmore
The Local Bar Western Junior B Hurling Championship Group
Dungarvan 1 - 7 vs 5 - 13 An Rinn
The Local Bar Western Junior C Hurling Championship Group 1
Abbeyside 2 - 13 vs 0 - 12 Kilgobnet
John J Murphy East Junior B Hurling Championship
Passage - vs - Clonea
West Intermediate Hurling League Group 1
St Mary's 10 - 13 vs 1 - 11 Clashmore/Kinsalebeg
City League U11 Hurling Div 1
Mt. Sion 4 - 6 vs 2 - 1 Mooncoin
St Molleran's 1 - 1 vs 8 - 6 Ballygunner/Baile Gunnair
City League U11 Hurling Div 2
Clonea 1 - 2 vs 0 - 5 Sacred Heart
Passage 6 - 4 vs 1 - 0 Glenmore
Tramore White 1 - 2 vs 3 - 4 Kilmacow
City League U11 Hurling Div 3
Carrigeen 2 - 1 vs 7 - 5 Mt. Sion
De La Salle 5 - 3 vs 2 - 5 St Mary's Juvenile
Roanmore 3 - 9 vs 0 - 1 Ballyduff Lower
Feile Peile na nOg 2019- Boys Division 4 - Group A
Gaultier 3 - 6 vs 0 - 5 Western-Gaels
Fionnbhrú Colmcille 3 - 7 vs 1 - 3 Gaultier
Feile Peile na nOg- Boys Division 8 - Group B
St. Ciarans 0 - 0 vs 2 - 8 Brickey Rangers
Feile Peile na nOg 2019- Boys Division 13 - Group D
Maigh Cuilinn 2 - 0 vs 3 - 10 Clashmore/Kinsalebeg
Clashmore/Kinsalebeg 3 - 2 vs 2 - 10 O'Dempseys
Feile Peile na nOg- Girls Division 3 - Group C
Oranmore-Maree 3 - 4 vs 1 - 2 Kilrossanty Brickey's LGFC
Kilrossanty Brickey's LGFC 0 - 8 vs 2 - 6 Kilanerin
Feile Peile na nOg- Girls Division 8 - Group A
Shamrocks 3 - 5 vs 1 - 4 St. Ciarans
Eire Og Clg 1 - 5 vs 2 - 2 Shamrocks
Thursday 27th June, 2019
Gerry Kennedy Crash Repairs East Junior A Hurling Championship
Ballydurn 0 - 19 vs 1 - 12 Mt. Sion
Micheal MacCraith Tramore 2 - 10 vs 0 - 14 Kilmacthomas
John J. Murphy East Junior Hurling C Championship
Butlerstown GAA Club 4 - 20 vs 1 - 10 Ferrybank
Roanmore 2 - 6 vs 1 - 9 Naomh Pól
County Bord na nOg U15 H Division 1
Abbeyside 2 - 23 vs 0 - 7 An Ghaeltacht
De La Salle 8 - 11 vs 1 - 3 Naomh Carthaigh
Mt. Sion 2 - 17 vs 0 - 8 Portlaw / Ballyduff
County Bord na nOg U15 H Division 3
Sacred Heart 3 - 11 vs 0 - 3 Kilrossanty/Cill Rosanta
City League U12 Hurling Div 1
Ballygunner Black 5 - 3 vs 4 - 7 De La Salle
Wednesday 26th June, 2019
West Intermediate Hurling League Group 1
Kilrossanty/Cill Rosanta - vs - Ardmore
JJ Kavanagh & Sons Co. Minor Football Championship - Division 3 Knockout
Stradbally 3 - 14 vs 8 - 5 Ballyduff Upper
Mt. Sion 2 - 8 vs 3 - 10 Cois Bhride
City League U12 Hurling Div 2
Clonea 6 - 5 vs 1 - 5 Passage
City League U11 Hurling Div 1
De La Salle 4 - 5 vs 1 - 5 Roanmore
Tuesday 25th June, 2019
City League U11 Hurling Div 3
Butlerstown GAA Club 3 - 4 vs 2 - 2 Ballygunner/Baile Gunnair
Monday 24th June, 2019
County Bord na nOg U13 H Division 1
Ballyduff Upper 3 - 4 vs 4 - 7 Mt. Sion
Ferrybank 2 - 4 vs 2 - 7 Naomh Carthaigh
Ballygunner/Baile Gunnair 8 - 13 vs 0 - 1 Naomh Brid
County Bord na nOg U13 H Division 2/3 Group A
Brickey Rangers 7 - 14 vs 1 - 3 Ballygunner/Baile Gunnair
Clan na Gael 7 - 16 vs 0 - 4 Abbeyside
Passage 4 - 10 vs 3 - 9 Fourmilewater
County Bord na nOg U13 H Division 2/3 Group B
Roanmore 3 - 6 vs 3 - 8 St Mary's Juvenile
St Oliver's 7 - 10 vs 6 - 6 An Ghaeltacht
St Molleran's 3 - 7 vs 3 - 5 Clonea
County Bord na nOg U13 H Division 3/4 Group A
Ardmore - vs - Portlaw / Ballyduff
Dungarvan 4 - 8 vs 1 - 6 Sacred Heart
Cois Bhride 3 - 8 vs 7 - 10 De La Salle
County Bord na nOg U13 H Division 3/4 Group B
Clashmore/Kinsalebeg 1 - 9 vs 0 - 4 St Saviour's
Micheal MacCraith Tramore - vs - Kilrossanty/Cill Rosanta
Sunday 23rd June, 2019
JJ Kavanagh & Sons Co. Senior Hurling Championship - Group A
Ballygunner/Baile Gunnair 1 - 18 vs 0 - 14 Dungarvan
JJ Kavanagh & Sons Co. Senior Hurling Championship - Group C
De La Salle 2 - 15 vs 1 - 12 Passage
Comeragh Oil Western Intermediate Hurling Championship Group 2
Brickey Rangers 1 - 16 vs 2 - 13 Modeligo
Co. Senior Hurling League Group A
Passage 1 - 12 vs 2 - 15 De La Salle
JJ Kavanagh & Sons Co. Minor Football Championship - Division 1 Knockout
Gaultier 3 - 11 vs 0 - 6 The Nire
JJ Kavanagh & Sons Co. Minor Football Championship - Division 2 Knockout
Micheal MacCraith Tramore 1 - 12 vs 1 - 7 Clan na Gael
De La Salle 1 - 9 vs 2 - 7 Brickey Rangers

Latest FIXTURES

Sunday 21st July, 2019
Gerry Kennedy Eastern Intermediate Hurling Championship - Group B
19:15 Ballygunner/Baile Gunnair vs Portlaw
West Under 19 C Football Championship KO
11:30 The Nire vs Dún Garbhan
Monday 22nd July, 2019
West Under 19 B Football Championship KO
19:30 Kilrossanty vs St. Patricks / Naomh Bríd
County Bord na nOg U15 H Division 1
19:00 De La Salle vs Abbeyside
County Bord na nOg U13 H Division 1
19:00 Ballyduff Upper vs Ferrybank
19:30 Mt. Sion vs Naomh Brid
County Bord na nOg U13 H Division 2/3 Group A
19:00 Abbeyside vs Passage
19:00 Ballygunner/Baile Gunnair vs Fourmilewater
19:00 Brickey Rangers vs Clan na Gael
County Bord na nOg U13 H Division 2/3 Group B
19:00 An Ghaeltacht vs St Mary's Juvenile
19:00 Clonea vs Roanmore
19:00 St Oliver's vs St Molleran's
County Bord na nOg U13 H Division 3/4 Group A
19:00 Dungarvan vs Ardmore
19:00 Portlaw / Ballyduff vs Cois Bhride
19:00 Sacred Heart vs De La Salle
County Bord na nOg U13 H Division 3/4 Group B
19:00 Clashmore/Kinsalebeg vs Micheal MacCraith Tramore
19:00 St Saviour's vs Cappoquin Affane
Wednesday 24th July, 2019
JJ Kavanagh & Sons Co. Minor Hurling Championship - Division 1
19:30 Ballygunner/Baile Gunnair vs Passage
19:30 De La Salle vs Roanmore
JJ Kavanagh & Sons Co. Minor Hurling Championship - Division 2A
19:30 Clonea vs Clan na Gael
19:30 Portlaw / Ballyduff vs Micheal MacCraith Tramore
19:30 St Mary's vs St Molleran's
JJ Kavanagh & Sons Co. Minor Hurling Championship - Division 2B
19:30 Fourmilewater vs Dungarvan
19:30 Kilrossanty/Cill Rosanta vs St. Patricks / Naomh Bríd
JJ Kavanagh & Sons Co. Minor Hurling Championship - Division 3A
19:30 Ferrybank vs Ballygunner/Baile Gunnair
19:30 St Saviour's vs Erins Own
JJ Kavanagh & Sons Co. Minor Hurling Championship - Division 3B
19:30 Cappoquin/Geraldines vs Brickey Rangers
19:30 Cois Bhride vs Ballyduff Upper
County Bord na nOg U13 H Division 1
19:00 Mt. Sion vs Ballygunner/Baile Gunnair
Thursday 25th July, 2019
The Local Bar Western Junior A Hurling Championship Group
20:00 St Mary's vs Kilrossanty/Cill Rosanta
John J Murphy East Junior B Hurling Championship
19:30 Clonea vs Dunhill
19:30 St Molleran's vs De La Salle
John J. Murphy East Junior Hurling C Championship
19:30 St Saviour's vs Butlerstown GAA Club
JJ Kavanagh & Sons Co. Minor Hurling Championship - Division 1
19:30 Abbeyside vs Mt. Sion
County Bord na nOg U15 H Division 1
19:00 Ballygunner/Baile Gunnair vs Portlaw / Ballyduff
Friday 26th July, 2019
JJ Kavanagh & Sons Co. Senior Hurling Championship - Group A
19:00 Dungarvan vs Clonea
JJ Kavanagh & Sons Co. Senior Hurling Championship - Group C
20:30 De La Salle vs Ballyduff Upper
Comeragh Oil Western Intermediate Hurling Championship Group 2
19:30 Ardmore vs Brickey Rangers
The Local Bar Western Junior B Hurling Championship Group
19:30 Lismore vs An Rinn
Gerry Kennedy Crash Repairs East Junior A Hurling Championship
18:15 Mt. Sion vs Micheal MacCraith Tramore
19:30 Ballydurn vs Roanmore
19:30 Kilmacthomas vs Ballygunner/Baile Gunnair
John J. Murphy East Junior Hurling C Championship
19:30 Ballyduff Lower vs Portlaw
19:30 Ferrybank vs Naomh Pól
East U11 Football Division 1
18:30 De La Salle vs St Saviour's
18:30 Mt. Sion vs Micheal MacCraith Tramore
East U11 Football Division 2
18:30 Butlerstown GAA Club vs Portlaw
18:30 Gaultier vs Roanmore
East U11 Football Division 3
18:30 Ballyduff Lower vs John Mitchel's
18:30 Na Gaeil vs St Mary's Juvenile
Town & Country U11 F Division 1
18:30 Gaultier vs Ballinacourty
18:30 St Patrick's vs St Oliver's
18:30 The Nire vs Clashmore/Kinsalebeg
Town & Country U11 F Division 2
18:30 Cois Bhride vs Naomh Carthaigh
18:30 Dungarvan vs Brickey Rangers
18:30 Stradbally vs Ballinacourty
Town & Country U11 F Division 3
18:00 An Ghaeltacht vs Ballyduff Upper
18:00 Kilrossanty/Cill Rosanta vs Cappoquin Affane
18:00 Naomh Brid vs Ardmore
Saturday 27th July, 2019
Gerry Kennedy Eastern Intermediate Hurling Championship - Group A
15:00 St Molleran's vs Ballyduff Lower
Gerry Kennedy Eastern Intermediate Hurling Championship - Group B
14:15 Ballygunner/Baile Gunnair vs Ferrybank
Comeragh Oil Western Intermediate Hurling Championship Group 1
20:00 Clashmore/Kinsalebeg vs An Rinn
The Local Bar Western Junior A Hurling Championship Group
15:00 Geraldines vs Abbeyside
The Local Bar Western Junior B Hurling Championship Group
15:00 Ballyduff Upper vs Dungarvan
19:30 Tallow vs Fourmilewater
Sunday 28th July, 2019
JJ Kavanagh & Sons Co. Senior Hurling Championship - Group A
19:30 Ballygunner/Baile Gunnair vs Tallow
JJ Kavanagh & Sons Co. Senior Hurling Championship - Group B
13:30 Abbeyside vs Roanmore
13:30 Mt. Sion vs Fourmilewater
JJ Kavanagh & Sons Co. Senior Hurling Championship - Group C
18:00 Passage vs Lismore
Gerry Kennedy Eastern Intermediate Hurling Championship - Group B
13:00 Butlerstown GAA Club vs Portlaw
Comeragh Oil Western Intermediate Hurling Championship Group 1
12:45 Shamrocks vs Ballinameela
Comeragh Oil Western Intermediate Hurling Championship Group 2
14:15 Ballysaggart vs Cappoquin
Monday 29th July, 2019
County Bord na nOg U15 H Division 1
19:00 Naomh Carthaigh vs Ballygunner/Baile Gunnair
19:00 Portlaw / Ballyduff vs An Ghaeltacht
County Bord na nOg U15 H Division 2 Group A
19:00 Fourmilewater vs Roanmore
19:00 Naomh Brid vs Micheal MacCraith Tramore
19:00 St Molleran's vs Passage
County Bord na nOg U15 H Division 2 Group B
19:00 Brickey Rangers vs Dungarvan
19:00 Clan na Gael vs Cois Bhride
19:00 St. Marys vs Clonea
County Bord na nOg U15 H Division 3
19:00 Abbeyside vs Ballyduff Upper
19:00 Kilrossanty/Cill Rosanta vs St Saviour's
County Bord na nOg U15 H Division 4
19:00 Cappoquin Affane vs Clashmore/Kinsalebeg
19:00 Stradbally vs Ballygunner/Baile Gunnair
Tuesday 30th July, 2019
JJ Kavanagh & Sons Co. Senior Football Championship - Group A
19:45 Clashmore Kinsalebeg vs Deuglán Naofa
John J. Murphy East Junior A Football Championship Group 2
19:30 Ferrybank vs Erins Own
19:30 Roanmore vs Mt. Sion
Wednesday 31st July, 2019
Tony Kirwan Plant Hire Eastern Intermediate Football Championship
19:30 Micheal MacCraith vs De La Salle
John J. Murphy East Junior Hurling C Championship
19:30 Roanmore vs St Saviour's
County Bord na nOg U13 H Division 1
19:30 Naomh Carthaigh vs Ballygunner/Baile Gunnair
Thursday 01st August, 2019
Gerry Kennedy Eastern Intermediate Hurling Championship - Group A
19:30 St Saviour's vs Fenor
JJ Kavanagh & Sons Co. Minor Hurling Championship - Division 1
19:30 Ballygunner/Baile Gunnair vs Naomh Carthaigh
19:30 Mt. Sion vs De La Salle
19:30 Passage vs Roanmore
JJ Kavanagh & Sons Co. Minor Hurling Championship - Division 2A
19:30 Clan na Gael vs St Mary's
19:30 Clonea vs Portlaw / Ballyduff
19:30 Micheal MacCraith Tramore vs St Molleran's
JJ Kavanagh & Sons Co. Minor Hurling Championship - Division 2B
19:30 An Ghaeltacht vs Fourmilewater
19:30 Dungarvan vs St. Patricks / Naomh Bríd
JJ Kavanagh & Sons Co. Minor Hurling Championship - Division 3A
19:30 Erins Own vs Ballygunner/Baile Gunnair
19:30 Stradbally vs Ferrybank
JJ Kavanagh & Sons Co. Minor Hurling Championship - Division 3B
19:30 Brickey Rangers vs Ballyduff Upper
19:30 Cois Bhride vs Clashmore/Kinsalebeg
Friday 02nd August, 2019
The Local Bar Western Junior C Hurling Championship KO
19:30 Kilgobnet vs Cnoc Mheilearaí/Fanaithe an Ghleanna
19:30 Shamrocks vs Cappoquin
Gerry Kennedy Eastern Intermediate Hurling Championship - Group B
19:30 Butlerstown GAA Club vs Ballygunner/Baile Gunnair
John J. Murphy East Junior A Football Championship Group 1
19:30 John Mitchel's vs Ballyduff Lower
The Local Bar Western Junior B Hurling Championship Group
19:30 An Rinn vs Ballyduff Upper
White Bar Junior C Football Championship
19:30 Naomh Pól vs Portlaw
Gerry Kennedy Crash Repairs East Junior A Hurling Championship
19:30 Kilmacthomas vs Roanmore
John J Murphy East Junior B Hurling Championship
19:30 Dunhill vs St Molleran's
19:30 Mt. Sion vs Clonea
Town & Country U12 F Division 1
18:30 Ballinacourty vs Rathgormack
18:30 Cois Bhride vs Cappoquin Affane
18:30 Gaultier vs St. Oliver's
18:30 Youghal vs Brickey Rangers
Town & Country U12 F Division 2
18:30 An Ghaeltacht vs Ardmore
18:30 Ballyduff Upper vs Stradbally
18:30 Dungarvan vs Kilrossanty/Cill Rosanta
18:30 The Nire vs Naomh Brid
East U12 Football Div 1/2
18:30 Clan na Gael vs De La Salle
18:30 Ferrybank vs St Saviour's
18:30 Micheal MacCraith Tramore vs Gaultier
18:30 Roanmore vs St. Marys Juvenile
East U12 Football Division 3
18:30 Mt. Sion vs Portlaw
18:30 St Molleran's vs John Mitchel's
Monday 05th August, 2019
County Bord na nOg U15 H Division 1
19:00 Abbeyside vs Mt. Sion
19:00 An Ghaeltacht vs Naomh Carthaigh
19:00 Ballygunner/Baile Gunnair vs De La Salle
County Bord na nOg U15 H Division 2 Group A
19:00 Micheal MacCraith Tramore vs St Molleran's
19:00 Passage vs Fourmilewater
19:00 Roanmore vs Naomh Brid
County Bord na nOg U15 H Division 2 Group B
19:00 Clonea vs Clan na Gael
19:00 Cois Bhride vs Brickey Rangers
19:00 Dungarvan vs St. Marys
County Bord na nOg U15 H Division 3
19:00 Ballyduff Upper vs Ardmore
19:00 Ferrybank vs Sacred Heart
19:00 St Saviour's vs Abbeyside
County Bord na nOg U15 H Division 4
19:00 Ballygunner/Baile Gunnair vs Cappoquin Affane
19:00 St. Oliver's vs Stradbally
Tuesday 06th August, 2019
John J. Murphy East Junior A Football Championship Group 2
19:30 Roanmore vs Ferrybank
Town & Country U12 F Division 2
18:30 Kilrossanty/Cill Rosanta vs Ballyduff Upper
18:30 Naomh Brid vs Dungarvan
18:30 St Patrick's vs The Nire
18:30 Stradbally vs An Ghaeltacht
Wednesday 07th August, 2019
County Bord na nOg U15 H Division 3
19:30 Ardmore vs Ferrybank
Friday 09th August, 2019
East U11 Football Division 1
18:30 Micheal MacCraith Tramore vs De La Salle
18:30 St Saviour's vs Mt. Sion
East U11 Football Division 2
18:30 Micheal MacCraith Tramore vs Butlerstown GAA Club
18:30 Portlaw vs Gaultier
East U11 Football Division 3
18:30 John Mitchel's vs Na Gaeil
18:30 St Mary's Juvenile vs Ballyduff Lower
Town & Country U11 F Division 1
18:00 Ballinacourty vs The Nire
18:00 Rathgormack vs St Patrick's
18:00 St Oliver's vs Gaultier
Town & Country U11 F Division 2
18:30 Ballinacourty vs Dungarvan
18:30 Brickey Rangers vs Cois Bhride
18:30 Naomh Carthaigh vs Stradbally
Town & Country U11 F Division 3
18:30 Ardmore vs An Ghaeltacht
18:30 Ballyduff Upper vs Kilrossanty/Cill Rosanta
18:30 Cappoquin Affane vs Naomh Brid
Monday 12th August, 2019
County Bord na nOg U13 H Division 1
19:00 Ballygunner/Baile Gunnair vs Ballyduff Upper
19:00 Naomh Brid vs Naomh Carthaigh
County Bord na nOg U13 H Division 2/3 Group A
19:00 Clan na Gael vs Ballygunner/Baile Gunnair
19:00 Fourmilewater vs Abbeyside
19:00 Passage vs Brickey Rangers
County Bord na nOg U13 H Division 2/3 Group B
19:00 Roanmore vs St Oliver's
19:00 St Mary's Juvenile vs Clonea
19:00 St Molleran's vs An Ghaeltacht
County Bord na nOg U13 H Division 3/4 Group A
19:00 Ardmore vs Sacred Heart
19:00 Cois Bhride vs Dungarvan
19:00 De La Salle vs Portlaw / Ballyduff
County Bord na nOg U13 H Division 3/4 Group B
19:00 Micheal MacCraith Tramore vs St Saviour's
19:00 Stradbally vs Clashmore/Kinsalebeg
Wednesday 14th August, 2019
JJ Kavanagh & Sons Co. Minor Hurling Championship - Division 1
19:30 De La Salle vs Abbeyside
19:30 Mt. Sion vs Passage
19:30 Roanmore vs Naomh Carthaigh
JJ Kavanagh & Sons Co. Minor Hurling Championship - Division 2A
00:00 Micheal MacCraith Tramore vs Clonea
00:00 Portlaw / Ballyduff vs St Mary's
00:00 St Molleran's vs Clan na Gael
JJ Kavanagh & Sons Co. Minor Hurling Championship - Division 2B
19:30 Dungarvan vs Kilrossanty/Cill Rosanta
19:30 St. Patricks / Naomh Bríd vs An Ghaeltacht
JJ Kavanagh & Sons Co. Minor Hurling Championship - Division 3A
19:30 Ballygunner/Baile Gunnair vs Stradbally
19:30 St Saviour's vs Ferrybank
JJ Kavanagh & Sons Co. Minor Hurling Championship - Division 3B
19:30 Ballyduff Upper vs Cappoquin/Geraldines
19:30 Clashmore/Kinsalebeg vs Brickey Rangers
Friday 16th August, 2019
Town & Country U12 F Division 1
18:30 Brickey Rangers vs Ballinacourty
18:30 Cappoquin Affane vs Youghal
18:30 Rathgormack vs Gaultier
18:30 St. Oliver's vs Cois Bhride
Town & Country U12 F Division 2
18:30 An Ghaeltacht vs Kilrossanty/Cill Rosanta
18:30 Ardmore vs Stradbally
18:30 Ballyduff Upper vs Naomh Brid
18:30 Dungarvan vs St Patrick's
East U12 Football Div 1/2
18:30 De La Salle vs Micheal MacCraith Tramore
18:30 Gaultier vs Roanmore
18:30 St. Marys Juvenile vs Ferrybank
18:30 St Saviour's vs Clan na Gael
East U12 Football Division 3
18:30 John Mitchel's vs Mt. Sion
18:30 Portlaw vs St Molleran's
Saturday 17th August, 2019
Western Intermediate Hurling League KO
19:30 Brickey Rangers vs St Mary's

OFFICIAL sponsors


wholesale Ncaa jerseys cheap fjallraven backpack cheap swiss gear backpack cheap Mobile phone Wholesale NBA Jerseys cheap RayBan Sunglasses cheap hydro flask Cheap Nike Shoes wholesale Soccer jerseys Dynamo, Kiev cheap Oakleys Sunglasses wholesale Nfl jerseys wholesale the north face backpack cheap tumi backpack wholesale Cheap jerseys wholesale Mlb jersey X videos Cheap power tools cheap gymshark clothes cheap anello backpack
Wholesale jerseys |